Saulės elektrinės ant žemės

Kodėl rinktis antžeminę saulės elektrinę?

Antžeminė saulės elektrinė leis Jums patiems pasigaminti reikalingą energiją namų elektros poreikiams padengti. Nuosava antžeminė saulės elektrinė užtikrins mažesnes sąskaitas už elektros energiją, o taip pat būti nepriklausomu elektros energijos vartotoju. 10 kW galios elektrinė per metus pagamins apie 9500 kWh elektros energijos. Į antžeminės saulės elektrinės kainą įeis visos jai sukonstruoti reikalingos medžiagos, jums nereikės rūpintis niekuo.

Saulės jėgainės ilgaamžiškumas?

Antžeminė saulės elektrinė eksploatuojama 25-40 metų, o atsiperka vidutiniškai per 5-7 metus. Veikia tyliai ir visiškai nereikalauja priežiūros. Pirkite aukščiausios kokybės antžeminių saulės elektrinių komponentus iš Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Kinijos. Saulės moduliams suteikiama iki 25 metų garantija, o tai reiškia, kad jums garantuojama nemokama ir švari energija mažiausiai ateinančius 25 metus. Užtikriname aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Darbams suteikiame 20 metų garantiją, keldami aukštus standartus ne tik sau, bet ir savo partneriams bei tiekėjams.

Dvipusė apskaita

Perteklinė saulės elektrinės pagaminta ir nepanaudota elektros energija gali būti atiduota saugoti elektros tinkle (Net Meetering). Naktį ir žiemą, kai saulės šviesos nėra arba būna mažiau, sukaupta energija „išimama“ iš elektros tinklų, o jos trūkus – perkama iš tinklų operatoriaus. Už tinkle sukauptą elektros energiją mokėsite 5,929 cento už kilovatvalandę (vietoj įprastų 28 centų už 1 kWh). Ištisus metus galima visiškai suvienodinti pagaminamos ir perkamos elektros santykį ir taip už elektrą nemokėti beveik nieko.

Gaukite pasiūlymą saulės elektrinei

    Scroll to Top