Saulės elektrinės ant žemės

Saulės elektrinės montavimas ant žemės yra patogesnis, greitesnis ir paprastesnis nei panašus montavimas ant stogo. Montuojant konstrukciją ant stogo, darbai vyksta aukštyje, dėl ko visas procesas tampa sudėtingesnis ir trunka ilgiau. Antžeminės saulės elektrinės konstrukcija ne tik lengviau montuojama, bet ir paprasčiau prižiūrima. Jums nereikės specialios įrangos ar lipimo ant stogo, norint nuvalyti modulius. Tai suteikia papildomą patogumą ir saugumą bei palengvina priežiūrą. Toks prieinamumas gali sumažinti remonto ar pakeitimo išlaidas ir pagerinti sistemos veikimo efektyvumą ilgalaikiu laikotarpiu. Taigi, pasirinkimas montuoti saulės elektrinę ant žemės ne tik palengvina montavimo procesą, bet ir užtikrina patogų ir efektyvų sistemos valdymą bei priežiūrą ateityje.

Kodėl rinktis antžeminę saulės elektrinę?

Antžeminė saulės elektrinė leis Jums patiems pasigaminti reikalingą energiją namų elektros poreikiams padengti. Nuosava antžeminė saulės elektrinė užtikrins mažesnes sąskaitas už elektros energiją, o taip pat būti nepriklausomu elektros energijos vartotoju. 10 kW galios elektrinė per metus pagamins apie 9500 kWh elektros energijos. Į antžeminės saulės elektrinės kainą įeis visos jai sukonstruoti reikalingos medžiagos, jums nereikės rūpintis niekuo.

Saulės jėgainės ilgaamžiškumas?

Antžeminė saulės elektrinė eksploatuojama 25-40 metų, o atsiperka vidutiniškai per 5-7 metus. Veikia tyliai ir visiškai nereikalauja priežiūros. Pirkite aukščiausios kokybės antžeminių saulės elektrinių komponentus iš Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Kinijos. Saulės moduliams suteikiama iki 25 metų garantija, o tai reiškia, kad jums garantuojama nemokama ir švari energija mažiausiai ateinančius 25 metus. Užtikriname aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Darbams suteikiame 20 metų garantiją, keldami aukštus standartus ne tik sau, bet ir savo partneriams bei tiekėjams.

Dvipusė apskaita

Perteklinė saulės elektrinės pagaminta ir nepanaudota elektros energija gali būti atiduota saugoti elektros tinkle (Net Meetering). Naktį ir žiemą, kai saulės šviesos nėra arba būna mažiau, sukaupta energija „išimama“ iš elektros tinklų, o jos trūkus – perkama iš tinklų operatoriaus. Už tinkle sukauptą elektros energiją mokėsite 5,929 cento už kilovatvalandę (vietoj įprastų 28 centų už 1 kWh). Ištisus metus galima visiškai suvienodinti pagaminamos ir perkamos elektros santykį ir taip už elektrą nemokėti beveik nieko.

Montuojamos ant žemės saulės elektrinės privalumai

1.

Optimaliai išdėstę modulius, galite maksimaliai pasinaudoti saulės šviesos energija visą dieną, kas leis maksimaliai padidinti elektros energijos efektyvumą. Montuojant juos ant žemės, išvengiama stogo ribojimų, tokių kaip nedidelis plotas, stogo šlaito kampas arba papildomi pastatai, kurie gali sudaryti šešėlį.

2.

Lengvesnė techninė priežiūra ir remontas. Aptarnavimo ir taisymo darbai gali būti atliekami be būtinybės kopti ant stogo. Be to, valymas ir šiukšlių pašalinimas yra kur kas paprastesni.

3.

Ant žemės sumontuota elektrinė gali būti lengviau plečiama, ypač jei ateityje reikės padidinti galingumą. Daug lengviau rasti papildomą vietą modulių pridėjimui, ypač turint didelį sklypą arba planuojant plėtoti kitas veiklos sritis, tokiu būdu prisidedant prie būsto, įmonės arba privataus verslo efektyvumo didinimo.

Montuojamos ant žemės saulės elektrinės trūkumai

Ant žemės montuojamos sistemos reikalauja pakankamai vietos, kas gali būti sudėtinga miesto sąlygomis arba turint ribotą sklypo plotą. Taip pat svarbu įvertinti augmenijos poveikį, nes elektrinė užims tam skirtą plotą. Be to, ant žemės montuojamos saulės elektrinės yra jautresnės įvairiems kenkėjams ir smulkiems gyvūnams, pvz. graužikams. Jie gali sukelti pažeidimus laidams arba kitiems elementams. Taip pat ant žemės montuojamiems įrengimams gali padidėti vandalizmo riziką arba ji gali virsti taikiniu ilgapirščiams.

Gaukite pasiūlymą saulės elektrinei

    Scroll to Top