Saulės elektrinės įmonėms

Paprastai saulės elektrines stato įmonės tam, kad padengtų dalį gamybos ar administracijos sunaudojamos elektros energijos poreikio. Buitinėms reikmėms elektrą gaminanti saulės elektrinė ne tik daug sutaupo, bet ir užtikrina, kad elektros kaina artimiausius 30 metų nesikeistų. Elektrinių dydis gali būti nuo 50 kW iki 2000 kW, priklausomai nuo elektros poreikio. Susisiekite su mumis ir pasiūlysime pilną saulės elektrinės nuomą, tik įrangą arba tik saulės elektrinės įrengimą. Turime patirties montuojant antžemines saulės jėgaines iki 12 MW ir saulės jėgaines ant stogų iki 4 MW.

Kodėl įmonės investuoja į saulės elektrines?

  • Atsiperkimo laikotarpis 7-10 metų.
  • Gali patenkinti ženklią įmonės elektros energijos poreikio dalį;
  • Sužėja elektros kainos kilimo rizika
  • Saulės jėgainės mažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų susidarymą
  • Kuriamas inovatyvios įmonės įvaizdis

Kokios galimos elektros energijos generavimo sanaudos naudojant nuosavą saulės elektrinę?

Energija, kuri buvo sugeneruota saulės elektrinės ir sunaudota iškart, yra visiškai nemokama. 

Saulės jėgainės pagamintą ir nesunaudotą elektrą galima atiduoti pasaugoti į elektros tinklus. Mokėsite tik centus už kilovatvalandę ar kelis eurus už instaliuotą galią priklausomai nuo pasirinkto plano už į tinklus atiduotą saugoti elektrą . Kaina priklauso nuo ESO tinklo tipo – vidutinėje įtampoje kaina yra mažesnė už žemos įtampos tinklo.

Kokią įrangą rinktis?

1. Fotovoltiniai moduliai

Įrengiant saulės jėgaines verslui, siūlome rinktis iš aukščiausios kokybės fotovoltinių modulių, kurie priskiriami Bloomberg BNEF TIER1 kategorijai. Įrangai suteikiamos ilgiausios garantijos rinkoje, kurios siekia net 30 metų.

2. Įtampos keitikliai

Pasiūlysime kokybiškus tinkamos galios ir įtampos keitiklius su galimybe valdyti bendrą jėgainės išėjimą ar net kiekvieną atskirą fotovoltinį modulį*.

*Renkantis SolarEdge optimizuotą elektrinę

3. Konstrukcija

Parinksime tinkamiausią sertifikuotą saulės elektrinės projektą pagal saulės elektrinės įrengimo vietą. Mūsų klientai dažniausiai renkasi K2 sistemas arba ESDEC saulės kolektorių montavimo sistemas ant stogo, taip pat PUK GMBG ir Schletter Solar GMBH sistemas elektrinėms ant žemės.

Gaukite pasiūlymą saulės elektrinei

    Scroll to Top