Saulės elektrinės ant stogo

Pasiūlysime įrengimo sprendimą skirtingiems stogų tipams

Kodėl rinktis saulės elektrinę?

Turėdami savo saulės elektrinę galėsite sumažinti elektros sąskaitas, taip pat tapti nepriklausomu elektros vartotoju. Saulės elektrinė leis jums pasigaminti energijos, reikalingos jūsų namų elektros poreikiams patenkinti.

Saulės jėgainės ilgaamžiškumas?

Saulės moduliams suteikiama iki 25 metų garantija, o tai reiškia, kad Jums garantuojama nemokama ir švari energija mažiausiai ateinančius 25 metus. Įrengimo darbams suteikiame 20 metų garantiją, keliame aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams bei tiekėjams. Garantuojame aukščiausią kokybę ir geriausią kainą

Dvipusė apskaita

Perteklinė saulės elektrinės pagaminta ir nepanaudota elektros energija gali būti atiduota saugoti elektros tinkle (Net Meetering). Naktį ir žiemą, kai saulės šviesos nėra arba būna mažiau, sukaupta energija „išimama“ iš elektros tinklų, o jos trūkus – perkama iš tinklų operatoriaus. Už tinkle sukauptą elektros energiją mokėsite 5,929 cento už kilovatvalandę (vietoj įprastų 28 centų už 1 kWh). Ištisus metus galima visiškai suvienodinti pagaminamos ir perkamos elektros santykį ir taip už elektrą nemokėti beveik nieko.

Gaukite pasiūlymą saulės elektrinei

    Scroll to Top