Saulės elektrinės ant stogo

Pasiūlysime įrengimo sprendimą skirtingiems stogų tipams

Nors saulės elektrinės modulius galime montuoti ant automobilių stoginių, ant žemės, saulės parkuose, tačiau populiariausias būdas vis dar išlieka montavimas ant stogų. Tai populiaru, nes išnaudojamas turimas laisvas plotas pigesnės elektros gavybai. Stogai ant, kuriu galime sumontuoti tokius saulės modulius gali būti tiek šlaitiniai tiek plokšti. Abejais atvejais didelę reikšmę efektyviai saulės elektros gamybai turi sumontuotų modulių kryptis ir kampas. Šiandien jau saulės  jėgainės gali būti montuojamos ant skirting stogo dangų. Nuo skirtingos stogo dangos žinoma skirsis ir tvirtinimo metodas bei saulės elektrinės kaina. Taip pat norime jums priminti, kad saulės elektrinės moduliai gali būti sumontuoti vietoje pačios stogo dangos. Tokia saulės elektrinė puikiai tinka ne tik naujai statomam būstui, bet ir norint pasikeisti seną stogo dangą.

Kodėl rinktis saulės elektrinę?

Renkantis saulės energijos modulius pirmiausia jūs pajusite finansinę naudą. Atlikti tyrimai rodo, kad pasirinkus švarią saulės energijos elektrą jūs galite sutaupyti 3-4 kartus daugiau savo pajamų, nei naudodamiesi tradicinę elektros gavyba. Skiriamos pajamos namų ūkio elektrai yra vienos didžiausių išlaidų, todėl pasirinkę saulės energiją, jūs ne tik sutaupysite savo turimas pajams, bet ir jas galėsite panaudoti kitiems savo poreikiams ar investicijoms. Šiandienos praktika rodo, kad tradicinės elektros kainų šuoliai ir svyravimai yra labia nestabilūs, todėl pasirinkę mūsų teikiamas paslaugas tapsite ne tik nepriklausomi nuo kainų nestabilumo ar jos šuolių, bet ir būsite garantuoti, kad esate nepriklausomi nuo tradicinių elektros tiekėjų. Turint įrengtą saulės energiją taip pat galite padidinti nekilnojamojo turto vertę, nes daugelis pirkėjų vertina ilgaamžiškumo ir tvarumo aspektus. Nors pradiniai įrengimo kaštai gali pasirodyti dideli, mes juųms siūlome to nebijoti, nes galite gauti APVA paramą, kuri atsiperka per 5-7 metus. Ne mažiau svarbus ekologionis aspektas. Įsirengus saulės elektrinę jūs ne tik neteršite aplinkos, bet ir prisidėsite prie kovos su klimato kaita, mažinsite snglies dioksido išsiskyrimą ir mažinsite oro taršą.

Saulės jėgainės ilgaamžiškumas?

Saulės moduliams suteikiama iki 25 metų garantija, o tai reiškia, kad Jums garantuojama nemokama ir švari energija mažiausiai ateinančius 25 metus. Modulių tarnavimo laikas žinoma labia priklauso ir nuo mūsų pačių. Mažai tikimybės , kad pigūs kiniški moduliai jums tarnaus ilgai, todėl savo įrengimo darbams suteikiame 20 metų garantiją, keliame aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams bei tiekėjams. Pasirinkę mūsų prekę ir paslaugas mes garantuojame, kad galėsite džiaugtis nepriekaištingu jos veikimu ir ilgu tarnavimu jums. Garantuojame aukščiausią kokybę ir geriausią kainą. Investuodami į saulės energijos elektrinę taip pat investuojame ir į savo bei savo vaikų ar anūkų ateitį, nes saulės energija yra “žalioji” energija, kuriai reikia daug mažiau resursų nei tradicinei elektros gavybai, todėl tokia energija mažina pavojų biologinei įvairovei lyginant kokias pasekmes sukelia anglis ar nafta, kuri yra reikalinga tradicinės elektros gavybai.

Dvipusė apskaita

Dvipusė apskaita yra elektros apskaitymo metodas, kuris fiksuoja tiek suvartotos, tiek pagamintos elektros kiekį. Šios sistemos pagalba galima suskaičiuoti kiek kilovatvalandžių jūs sugeneravote daugiau nei išnaudojote. Perteklinė saulės elektrinės pagaminta ir nepanaudota elektros energija gali būti atiduota saugoti elektros tinkle (Net Meetering). Šios apskaitos laikotarpis yra nuo balandžio 1 dienos iki kovo 31 dienos – toks apskaitos laikotarpis leidžia jums pagaminta vasaros laikotarpiu energiją naudoti ne tik nakties metu, bet ir žiemą kai saulės nusileidimo laikas yra daug ankstesnis. Naktį ir žiemą, kai saulės šviesos nėra arba būna mažiau, sukaupta energija „išimama“ iš elektros tinklų, o jos trūkus – perkama iš tinklų operatoriaus. Už tinkle sukauptą elektros energiją mokėsite 5,929 cento už kilovatvalandę (vietoj įprastų 28 centų už 1 kWh). Ištisus metus galima visiškai suvienodinti pagaminamos ir perkamos elektros santykį ir taip už elektrą nemokėti beveik nieko.

Gaukite pasiūlymą saulės elektrinei

    Scroll to Top